Meist | Kontakt | info@greenfox.ee | E-R 10.00 – 17.00

Muudame kasutatud seadmed populaarseks

Greenfoxi eesmärk on pakkuda kvaliteetseid kasutatud äriklassi seadmeid, mis on loodud kaua kestma. Meie e-poes on ainult tootjad, kes on ennast turul tõestanud ja kelle tooteid võib usaldada. Kõik meie pakutavad tooted on kontrollitud ja kvaliteetsed – võid kindel olla, et kasutatud toode on samaväärne uuega.

Greenfoxi tootevalikust leiad kõik tööks ja vabaajaks vajalikud seadmed – alustades äriklassi kasutatud sülearvutitest kuni nutikelladeni jms. Greenfox on suurim kasutatud seadmete edasimüüja Eestis.

meist
meist 6
meist 4
meist 5
meist 3
meist 1
meist 2

Lihtsuses peitub võlu

Greenfox leiad omale sobivad tooted kiirelt ja lihtsalt, sest meie e-pood pakub suurimat kasutatud seadmete valikut. Pakume kõiki populaarseid tooteid, mida on vaja tööks ja igapäevaeluks: sülearvutid, Apple iphoned, monitorid, lauaarvutid ja muid tooteid.

Kontrollides protsessi igat etappi, alates seadme kättesaamisest ja selle ettevalmistamisest müügiks, suudame pakkuda toodete kõrget kvaliteeti, suurt valikut ja positiivset kogemust, mis võikski jääda korduma.

"Kliendid ootavad kasutatud toodetelt kõrget kvaliteeti. Meie e-poes pakutavad seadmed on kontrollitud ja usaldusväärsed"​

Muudame harjumusi.

Koos muudame maailma paremaks kohaks. Tehes teadlikumaid valikuid saame vähendada jäätmete hulka, mis tekib uute toodete valmistamisel. Valides kasutatud seadmed saame hoida kokku resursse ja tekitada vähem elektroonikajäätmeid.

Kasutatud seadmed võivad olla samaväärsed uute toodetega. Meie pakume vaid kontrollitud ja usaldusväärseid seadmeid, et saaksid olla kindel, et tegemist on kvaliteetse ja töökindla tootega.

Teeme üheskoos teadlikumaid valikuid ning hoiame oma planeeti.

meist 1
meist 2

Pidev areng.

Hoiame ennast pidevalt kursis toodete ja seadmetega. Lisaks hoiame silma peal, kuidas saame muuta oma e-poodi ja teenust veelgi rohelisemaks ning keskkonna-sõbralikumaks.

Meist.

Greenfox OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja on Datafox OÜ tütarettevõte. Oleme suurim kasutatud seadmete müüja Eestis pakkudes oma e-poes üle 3000 toote.

Tutvu Datafoxiga siin!

Meie asukoht

Greenfoxi kontor asub Tammsaare Ärikeskuses, mis on Eesti üks suurimaid ärihooneid.

2022. aastast läks Kaamose ärimaja üle roheenergia tarbimisele, mis tähendab, et kogu Tammsaare Ärikeskuse energiavajadus kaetakse päikese-, tuule- ja hüdroenergiaga.

Isegi meie asukoht toetab meie suurt eesmärki – Rohelisem tulevik!

meist 3
meist 4
meist
meist 1
meist 6
meist 5
meist 2

Võta meiega ühendust

Greenfox tegutseb veebipoena ning reaalset kauplust ei ole. Töötame Tammsaare Ärikeskuse büroohoones ning teenindame kõiki kliente oma kontorist. Kas soovid meile külla tulla või on küsimusi? Täida allolev vorm ja võtame sinuga 1-2 tööpäeva jooksul kindlasti ühendust.

Helista meile

Lihtne võimalus kiirelt info saamiseks on helistada telefoni teel

Tule külla

Asume kinnises kontoris ja eelnevalt oleks vaja meiega kokku leppida aeg

Kirjuta live chatti

Kõige populaarsem viis - kirjuta online chatti, vastame kiirelt ja tegutseme kiirelt

Või... täida vorm

Vastame tööpäevadel kiirtele küsimustele reeglina 10-15 minuti jooksul. Mõnikord isegi palju kiiremini 🙂

Tekkis küsimusi?

Siit leiate kõige sageli küsitavad küsimused.

Kõik meie e-poes müüdavad kasutatud sülearvutid, telefonid, montorid ja kõik muu eleketroonika on puhastatud, kontrollitud ja garantiiga. Oleme enda poolt loonud kõik võimalused, et leiaksite omale sobiva seadme kiiresti, mugavalt ja soodsalt.

Kõik meie epoes pakutavad seadmed reeglina jõuavad kliendini mõne tööpäeva jooksul. Eeldatav tarne kontorisse ja pakiautomaati on reeglina toote juures olemas. Muu infot saab mugavalt küsida otse veebilehelt klienditeenindusest.

Greenfox pakub väga palju erinevaid tooteid, erinevalt ettvõttetelt. Enamus tooteid tulevad otse meie äri partneritelt ja erinevatest firmadest, kes on soovinud oma vanadest seadmetest lahti saada ja uusi asemele võtta.

Greenfoxi eesmärk on pakkuda kvaliteetseid äriklassi seadmeid, mis on loodud kaua kestvuseks. Meie valikus on ainult tuntud brändid, mis on tõestanud ennast turul ja neid võib tõesti usaldada.