Meist | Kontakt | info@greenfox.ee | E-R 10.00 – 17.00

Müügitingimused

Veebipoe Greenfox.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Greenfox OÜ (registrikood 11041580), Tallinn, A. H. Tammsaare tee 47, 11316.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo:

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

 • Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
 • Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 • Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
 • KMS § 41 – Erikorra alusel kauba edasimüügil esitatavale arvele ei märgita käibemaksu. Kasuminormi maksustamise kord – kasutatud kaubad. Rohkem saab lugeda siit. Info on vajalik ainult äri-klientidele. Täpne info kuvatakse ja näidatakse “ostu korvis” või minnes “kassasse”. 
 • Telefoni /Tahvelarvuti/Nutikella ostmise puhul kinnitate, et olete tutvunud meie juhendiga – https://greenfox.ee/mobiilseadmete-funktsionaalse-hindamise-juhend/
 • Sülearvuti ostmise puhul kinnitate, et olete tutvunud meie juhendiga – https://greenfox.ee/sulearvuti-valimuse-hindamise-juhend/

Tellimuse vormistamine:

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse summa, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, LHV

Eesti maksa hiljem lahendused: ESTO

Eesti järelmaksu lahendused: ESTO järelmaks

Läti pangamaksed: Swedbank, Citadele, SEB, Revolut, Luminor

Leedu pangamaksed: Swedbank, SEB, Revolut, Luminor, Citadele

Soome pangamaksed: Nordea, Danske bank, Revolut ja paljud teised

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab ESTO AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi  – pangalingiga tasumisel vastava panga  keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel ESTO AS keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Esto AS-ile.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega (või muul põhjusel) teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine:

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu ja Soome

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Smartpost pakiautomaat, Omniva pakiautomaat, DPD pakiautomaat ja DPD kuller.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 4-7 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 15 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus:

 

 • Ostjal on õigus e-poest tellitud kaup tagastada 14 päeva jooksul.
 • Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
 • 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks peab tagastatav kaup olema samas seisukorras, kui see oli Veebipoest väljastades.
 • Ostja vastutab kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks.
 • Veebipoel on õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 • Tagastamisele ei kuulu seadmed, millesse on ostja oma kasutajaandmetega sisse loginud.
 • Müüjapoolsed kleebised/identifitseerimiskleebised ei tohi olla eemaldatud ega rikutud.
 • Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse Greenfox OÜ e-poe aadressil info@greenfox.ee ja mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.
 • Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
 • Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisest järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kaubavedajale.
 • Veebipood kannab tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest.
 • Veebipood võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud.
 • Veebipoe kauba tagastamisel arvestakse alati kauba tellimusele kõige soodsam kullertasu. Summad, mis ületavad soodsamaid tasusid ning mis olid valitud ostja poolt vabal tahtel, ei pea Veebipood ostjale tagastama.
 • Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
 • Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui tellija muster ja tegevus e-poes on pahatahtlik.

Pretensiooni esitamise õigus:

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmnevad kuni 3-12 kuu jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Periood sõltub vastavalt ostetavale tootele, perioodi pikkus on välja toodud ostetava kauba juures.

Perioodi on võimalik pikendada ostjal lisagarantii ostmisel Veebipoest.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@greenfox.ee või helistada telefonil: +372 53623722.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine:

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjana aadressile info@greenfox.ee või helistada telefonile +372 53623722.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine:

 • Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaup.
 • Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel oma e-maili aadressi ning andnud teada soovist otsepostituse teadete saamiseks.
 • Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Klienditeenindus:

Garantii- ja hooldusküsimustega võite pöörduda meie klienditeenindusse: info@greenfox.ee või kirjutada otse meie iseteenindusse.