Meist | Kontakt | info@greenfox.ee | E-R 10.00 – 17.00

Varuosad ja komponendid serveritele, andmemassiividele ja võrgulülititele

Greenfox pakub varuosasid ja komponente serveritele, andmemassiividele ja võrgulülititele, mis on tootetoe alt väljas või millele tootja enam tuge ei paku (EOL). See võimaldab teil olemasolevaid IT süsteeme töös hoida.

Suur kaubavalik

Greenfoxis on meil pakkuda kuni 10000 erinevat komponenti. Kõik tootevad asuvad laos ja nende tellimine on mugav ja kiire

Kiire transport

Keskmine serveri komponendi tellimuse tarne meie kontorisse on kõigest 3-5 tööpäeva

Pikk garantii kestvus

Kõikidele Greenfox müüdud seadmetele kehtib 6 kuni 12 kuuline garantii

Saada päring kui soovid leida varuosa

Vajalik info: komponendi tootekood, kirjeldus, kontaktandmed

Selected Value: 0

Kõik tuntud tootjad

home 1
home
home
home 1
home 6
home 2
home 3
home 4
home 5

Põhjalik taastootmine

Pakume seadmeid ja komponente, mis on läbinud põhjaliku taastootmise protsessi:

Taastoodetud komponentidele ja seadmetele kehtib 6 kuni 12 kuuline garantii. Sadaval kuni 10000 komponenti. Tarne 3-5 tööpäeva.

Saada päring kui soovid leida varuosa. (vajalik info: komponendi tootekood, kirjeldus, kontaktandmed)

varuosasid ja komponendid serveritele

Miks kasutada taastoodetud IT seadmeid ja komponente?

varuosasid ja komponendid serveritele 1

IT tootjate poolt etteantud toodete elutsükkel on küll pikk, kuid tihti töötavad enterprise IT seadmed kauem kui tootjate poolt pakutav tugi.

Vanematele IT seadmetele ei toodeta uusi varuosasid, seetõttu on võimalused, kas osta uus täislahendus või pikendada seadme eluiga katkise komponendi väljavahetamisega.

Teatud IT keskkondade väljavahetamine nõuab suuri investeeringuid ja pikka planeerimist. Kuni uus lahendus ei ole veel juurutatud, on vaja vanem süsteem töös hoida. Seda on võimalik lihtsasti teha taastoodetud IT komponentidega.

Kulude kokkuhoid. Taastoodetud komponendid on odavamad kui uued, samas kvaliteetsed. Kui soovite jätkata oma vanemaIT süsteemi kasutamist, pole taastoodetud komponendi ostmine mitte ainult kuluefektiivne, vaid vähendab ka kvaliteediprobleeme, pikendades veelgi seadmete eluiga.

Uueväärsed komponendid. Taastoodetud IT komponente testitakse ja puhastatakse enne müüki. Need peavad läbima erinevad diagnostikatestid ja mõned neist on isegi originaaltootja poolt sertifitseeritud. Renoveerimisprotsess filtreerib välja mittetöötavad või katkised seadmed, nii et renoveeritud toote ostmisel võite olla kindel, et see töötab.

Pikendage vanade ja hästi töötavate süsteemide eluiga. Kui teie vanem IT süsteem töötab endiselt hästi ja täidab oma eesmärki suurepäraselt, pole põhjust uuematele süsteemidele üle minna. Taastoodetud komponente ostes saate pikendada oma süsteemi eluiga ja jätkata selle kasutamist kauem. Kvaliteedikontroll ja range testimine tagavad, et seadmed on probleemideta töövalmis.

IT seadmete elutsükli pikendamine ja paindlikkus

Kui otsustate kasutada taastoodetud komponente, muutute sõltumatuks tootjatest ja etteantud IT-toodete elutsüklist. End of Life IT süsteemid ei pruugi olla katkised või vananenud. Seetõttu pole mõtet loobuda muidu hästi toimiva süsteemi kasutamisest pelgalt vanuse tõttu. Kui otsustate uue süsteemi asemel osta taastoodetud komponente, võite oodata, kuni vajate tõeliselt uuemat süsteemi või versiooniuuendust.


Greenfox soovitab taastoodetud IT komponente vaid IT seadmetele, millele ei ole tootja ametliku tuge või millele tootja ei paku tuge, varuosasid või laiendusi. Ärikriitilistele IT keskondades soovitame kasutada tootjate ameltikku garantiiteenuseid.

home 9
varuosasid ja komponendid serveritele 2
varuosasid ja komponendid serveritele 3
varuosasid ja komponendid serveritele
varuosasid ja komponendid serveritele 6
varuosasid ja komponendid serveritele 5
varuosasid ja komponendid serveritele 1

Jätkusuutlikkus

Loodusvarade säästmine

Uute IT seadmete valmistamiseks on vaja loodusvarasid. Taastoodetud IT seadmete kasutamine vähendab vajadust toota uut IT-riistvara, sest kasutame komponente uuesti.

Vähem jäätmeid

Tastootmine aitab vähendada jäätmete hulka, sest puuduv vajadus toota uusi seadmeid ja vanade seadmete eluiga pikeneb.

Vähendate oma süsiniku jalajälge

Uued arvutid ja IT tehnoloogia ei ole sageli keskkonnasõbralikud, kuna põhimineraalide kaevandamine ise kasutab energiat. Tootjad üle kogu maailma toodavad osi uutele arvutitele. Teisisõnu, osad tuleb enne kokkupanemist tehasest tehasesse üle maailma transportida. Laevandus- ja lennutööstus paiskab atmosfääri ja merre mitmeid mürgiseid gaase ja aineid. Seetõttu on nii suure hulga osade saatmise keskkonnamõju tohutu. Taastoodetud IT komponente kasutades aga vähendate oma süsiniku jalajälge ja olete rohelisem.

Õhk muutub puhtamaks

IT-riistvara valmistamisel tekib palju kõrvalsaadusi, mis saastavad atmosfääri ja vett. Seoses kasvava nõudlusega uue tehnoloogia järele toimub pidev tootmisprotsess, mis põhjustab keskkonnakahju. Renoveeritud riistvara ei läbi ühtegi tootmisprotsessi, sest on juba valmis, kontorllitud ja töökorras. See tähendab, et protsess on rohelisem ja süsinikusäästlik.

Mis on End Of Life ja End Of Service Life tooted?

Kui IT toode on olnud turul pikka aega, jõuab see lõpuks punkti, kus toote müümine tootja poolt lõpetatakse (End Of Life), kuid tootja pakub endiselt ametlikku tootetuge. Ühel hetkel lõpetavad tootjad ka tootetoe teenuse osutamise, sellisel juhul jõuab toode End of Service faasi. Sellest hetkest ei ole kliendil võimalk hankida varuosasid ja tuge. See aga ei tähenda, et toode enam ei töötaks. Juhul kui mõni seadme komponent rikneb, on võimalik taastoodetud IT komponendiga pikendada IT süsteemide eluiga.

Panusta meiega koos IT seadmete ringlusesse

varuosasid ja komponendid serveritele 4

Ära oota, saada päring IT seadmete müügiks juba täna!

Selected Value: 0

Tekkis küsimusi?

Siit leiate kõige sageli küsitavad küsimused.

Greenfox pakub varuosasid ja komponente vanematele serveritele, andmemassiividele ja võrgulüititele, mis on tootetoe alt väljas või millele tootja enam tuge ei paku.

Taastoodetud komponentidel on põhjalikult läbinud taastootmise protsess, mis sisaldab usaldusväärseid tarnekanaleid, kvaliteedikontrolli, testimist ja hoolikat pakendamist. Need komponendid on töökorras ja neile kehtib 6-12 kuu pikkune garantii.

Taastoodetud IT komponentide valimine on kuluefektiivne protsess – kvaliteediprobleemid vähenevad, pikendades seadmete eluiga. Need on testitud ja puhastatud enne müüki ning töötavad sama hästi kui uued tooted.

Varuosa leidmiseks esitage päring, mis sisaldab komponendi tootekoodi, kirjeldust ja kontaktandmeid.

Taastoodetud komponendid on läbinud põhjaliku taastootmise protsessi, kus kontrollitakse, kas see on töökorras. Taastootmisprotsessis filtreerime välja mittetöötavad või katkised seadmed. Nii saate ostmisel kindel olla, et teie ostetav seade töötab korrektselt.